3. marec 2018

Majstrovstvá okresu Senica 2018 - žiaci

Turnaja Majstrovstvá okresu Senica 2018 - žiaci sa zúčastnilo 27 hráčov a hráčok z klubov Propria Kúty, Sokol Skalica, STC Rohožník, STK Borský Mikuláš a domáci ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján. Turnaj organizoval z poverenia Okresného stolnotenisového zväzu Senica Športový klub JÁŇAN Moravský Svätý Ján. Súboje boli rozohrané v štyroch súťažných kategóriách žiaci, žiačky, začiatočníci a štvorhry.

Majstrom okresu Senica v stolnom tenise pre rok 2018 sa stal Patrik Nemček (Propria Kúty), ktorý si vo finále poradil s Matyášom Vašečkom (Sokol Skalica). Tretie miesto vybojoval Lukáš Gomola STC Rohožník pred Davidom Kunštekom (ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján).

Vo štvorhrách sa majstrami okresu stala dvojica Patrik Nemček (Propria Kúty) a Adam Zelenka (ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján). Po výbornom finále si druhé miesto získali Ralbovský Samuel (Propria Kúty) a Kováč Lukáš (Propria Kúty). Porazený semifinalisti obsadili delené tretie miesto Ivana Čermáková (ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján) a Samuel Včelka (ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján) a druhá dvojica v zložení Christopher Klempa (ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján) a David Kunštek (ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján).

V kategórii žiačky vyhrala Ivana Čermáková (ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján), druhé miesto obsadila Adela Včelková (ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján), tretie miesto Lucia Gomolová (STC Rohožník) a štvrtá skončila Gréta Čechová (ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján).

Kategóriu začiatočníci vyhral Michal Tlachač (Sokol Skalica), druhý skončil Adam Ševčík (Sokol Skalica) , tretie miesto vybojovala Aneta Vachová (STK Borský Mikuláš) a štvrtá skončila Kristína Cvečková (STK Borský Mikuláš).