31. marec 2018

Darovanie dvoch percent

Ďakujeme všetkým, ktorí nám prispeli 2% z daní na činnosť nášho športového klubu.

Vami vynaložené peniaze budú použité na nákup športových pomôcok pre tréningový proces a pre financovanie účastí našich detí a mládeže na športových podujatiach v rámci celej republiky.

Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme.

 

Máme rok 2018 a s tým i možnosť darovať 2% resp. 3% zo zaplatenej dane z príjmov fyzických a právnických osôb nášmu Športovému klubu JÁŇAN Moravský Svätý Ján.

Nebojte sa 2% platiť nebudete Vy, ale daňový úrad z Vašich už uhradených daní. Čiže Vám stačí vyplniť priložené tlačivo, priložiť od zamestnávateľa POTVRDENIE O ZAPLATENÍ DANE Z PRÍJMOV ZO ZÁVISLEJ ČINNOSTI a zaslať na daňový úrad v mieste Vášho bydliska tzn. Moravský Svätý Ján, Sekule, Borský Sv. Jur (nezáleží na tom, že pracujete v BA alebo inde) do Senice. 

Tí, ktorí budú podávať daňové priznanie samostatne uvedú údaje z tlačiva priamo v daňovom priznaní.

Vyhlásenie o poukázaní 2% pre ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján

Dôležité termíny:

31.3.2018 posledný termín na podanie daňového priznania pre fyzické osoby, ktoré si podávajú daňové priznanie – v rámci DP sa poukazujú aj 2% z dane (3% v prípade dobrovoľníkov).

30.4.2018 – posledný termín pre zamestnancov na podanie Vyhlásenia o poukázaní 2% z dane (spolu s Potvrdením o zaplatení dane)

Prosím všetkých, ktorí môžu poslať 2% na náš klub, aby zaslali potrebné doklady na daňový úrad v mieste bydliska, prípadne prineste mne osobne domom Janka Kráľa 129, Moravský Svätý Ján (0905 710 400). Najneskorší termín je 25.4.2016 (tak aby sme to stihli doručiť do 30.4.2015). VOPRED ĎAKUJEME.

Prečo práve náš klub? 

Pretože pracujeme s deťmi, mládežou. Robíme stolný tenis pre všetkých nie len pre určitých ľudí. Každý má u nás otvorené dvere a čo je najdôležitejšie robíme to lebo nás to baví a robíme to pre Vás. Preto Vás prosíme o Vašu pomoc a Vaše príspevky. 


PROSÍM VÁS SKÚSTE OSLOVIŤ I VAŠICH KOLEGOV, ZNÁMYCH A RODINU. VÔBEC NEZÁLEŽÍ NA TOM ČI PRISPEJE 3€ ALEBO 5€, LEBO KAŽDÉ EURO SA RÁTA. 

VOPRED VŠETKÝM ĎAKUJEME ZA POUKÁZANIE 2% Z VAŠICH DANÍ.  

Napíšte nám