31. marec 2019

Majstrovstvá regiónu jednotlivcov BA-TT 2019

Kategórie: mladšie žiactvo a dorast

Usporiadateľ: ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján
Miesto: ZŠ Sekule 119

Výsledky turnaja:

Otvorených Majstrovstiev regiónu BA-TT 2019 v kategóriách mladšie žiactvo (rok narodenia 2006 a mladší) a dorast (rok narodenia 2001 a mladší) sa v štyroch kategóriách zúčastnilo 111 hráčok a hráčov (MŽ-50, MŽ-ky 31, D-23, D-ky-7). Z poverenia KSTZ Trnava turnaj organizoval Športový klub JÁŇAN Moravský Svätý Ján na pôde ZŠ Sekule.  
Turnaj o 9:00 otvoril hlavný rozhodca Ondrej Kmoško a zástupca KSTZ TT Jozef Turoň. Pred začiatkom turnaja boli ocenení víťazi Bodovacieho turnaja mládeže BA-TT regiónu za súťažný ročník 2018/2019. Poháre pre víťazov v jednotlivých kategóriách odovzdal člen výkonného výboru KSTZ Trnava Jozef Turoň. Ocenení boli: mladší žiaci - Bilka Pavol - TTC Záhorská Bystrica; mladšie žiačky - Darovcová Nina - ŠKST Karlova Ves (neprítomná kvôli chorobe, cenu v zastúpení prevzal člen klubu Doubek Kristián); dorastenci - Doubek Kristián - ŠKST Karlova Ves; dorastenky - Dzurová Lenka - TTC Majcichov. Najlepší hráči, podľa celkového rebríčka BTM BA-TT pre sezónu 2018-2019, za Trnavský kraj a Bratislavský kraj boli ocenený nákupnou poukážkou v cene 30€ na nákup v športovej predajni.
Po otvorení o ocenení najlepších hráčok a hráčov začali boje v jednotlivých súťažných kategóriách. Turnaj prebiehal podľa plánu a bez protestov a ťažkostí. Ceny pre víťazov boli odovzdané cca o 15:00.

Víťazmi turnaja ako i Majstrami regiónu BA-TT 2019 sa stali:

mladší žiaci - víťaz turnaja Bunček Štefan - TTC Angern (AUT) , Majster regiónu 2. v poradí Kopec Viktor - Stolnotenisové centrum;

mladšie žiačky - Majster regiónu Biksadská Ema - STK ZŠ Na bielenisku Pezinok;

dorastenci - Majster regiónu Kubala Nicolas - OŠK Zavar;

dorastenky - víťaz turnaja Dzurová Lenka - TTC Majcichov, na základe Súťažného poriadku článku 4.2.1.2.1. pre nízky počet hráčok nemohol byť v kategórii dorastenky udelený titul Majster regiónu.

Víťazom boli odovzdané poháre, medaily, diplomy a vecné ceny od sponzorov.

CELKOVÉ VÝSLEDKY 

Mladšie žiačky

Mladší žiaci

Dorastenky

Dorastenci

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROPOZÍCIE

Pred začiatkom turnaja budú ocenení víťazi Bodovacieho turnaja mládeže BA-TT regiónu 2018/2019 v príslušnej kategórii:

mladší žiaci: Bilka Pavol – TTC Záhorská Bystrica,

mladšie žiačky: Darovcová Nina - ŠKST Karlova Ves

dorastenci: Doubek Kristián - ŠKST Karlova Ves,

dorastenky: Dzurová Lenka - TTC Majcichov.

Najlepší hráči podľa rebríčka BTM BA-TT z regiónov BA a TT budú ocenení darčekovou poukážkou v hodnote 30€ na nákup športového vybavenia. ,

Ocenení darčekovou poukážkou budú:

mladší žiaci: Bilka Pavol – TTC Záhorská Bystrica (BA),  Kubala Nicolas - OŠK Zavar (TT) 

mladšie žiačky: Darovcová Nina - ŠKST Karlova Ves (BA), Čermáková Ivana - ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján (TT)

dorastenci: Doubek Kristián - ŠKST Karlova Ves (BA), Púčik Timotej - OŠK Zavar (TT)

dorastenky: Dzurová Lenka - TTC Majcichov (TT), Vargová Silvia - STK ZŠ Na bielenisku Pezinok (BA)

Hrať sa bude na 9 stoloch 4xDonic Waldner 25 a 5xDonic World Champion TC. Loptičky plastové biele Joola Prime 3* (so švom ABS).

Na turnaji bude predajný stánok DALISPORT - Ing. Ivan Karkuš

MAPA

Sponzori turnaja

TEREZIA COMPANY je náš stabilný sponzor, ktorý sa venuje výživovým doplnkom. Spoločnosť sa už vyše 20 rokov zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou vlastných produktov zo zdraviu prospešných húb (hliva ustricovitá, korálovec ježatý, húževnatec jedlý, hnojník obyčajný, lesklokôrovka obyčajná) a rastlín (rakytník rešetliakový, šípky, baza čierna, marhule).

       

 

DALISPORT - Spoločnosť pôsobí na trhu už 26 rokov, ako dovozca a predajca športových potrieb. Spoločnosť zastupuje známu špičkovú švédsku stolnotenisovú značku STIGA. Pôsobí ako oficiálny a výhradný dovozca a predajca prestížnych športových značiek, ktoré zastupuje na území SR. 

 

Napíšte nám