28. december 2019

O pohár starostu obce Moravský Svätý Ján 2019

Turnaj detí a mládeže v stolnom tenise

O pohár starostu obce Moravský Svätý Ján 2019

Obec Moravský Svätý Ján v spolupráci s ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján organizovali 13. ročník medzinárodného stolnotenisového turnaja detí a mládeže O pohár starostu obce Moravský Svätý Ján 2019. Deti a mládež ročníky narodenia 2002 a mladší hrali 28.12.2018 v telocvičniach Základnej školy Sekule. Pre deti a mládež zabezpečili bezplatný bufet rodičia detí a hráči ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján. V obedňajšom čase nám pán Gajdošík priviezol chutnú pizzu, ktorú pripravoval pre hráčov a hráčky turnaja. Po pizzy z Destra Pizza sa len tak zaprášilo a nezostal ani kúsoček. O sladké prekvapenie sa postaral i ďalší sponzor. Tradičné tzv. drobné deťom napiekla Zuzana Albertini, ktorá okem pečenia výborných zákuskov a tôrt pečie i tradičné záhorácke pocheraje. 

Turnaj detí a mládeže otvoril o 9:00 pán starosta obce Moravský Svätý Ján Anton Emrich. Privítal deti, mládež, trénerov a rodičov hráčov a hráčok. Po jeho otvorení sa rozbehli boje za zelenými stolmi. Hralo sa i na nových piatich stoloch, ktoré sme získali vďaka Slovenskému stolnotenisového zväzu na základe výzvy Príspevok na mládež do 23 rokov – 2019. Finančná dotácia bola vo výške 3592,50 € a zo získaných 2% dane sme prispeli sumou 1011,- €. Stoly nám zabezpečil Sport Lovers s.r.o. Prešov a k našim piatim stolom pribudlo ďalších päť nových značky Donic World champion TC.Takže teraz máme spolu 10 kvalitných stolov, ktoré spĺňajú najvyšššie kvality na hru stolného tenisu. 

Víťazmi sa stali všetci zúčastnení, nakoľko sa rozhodli pohodlie domova vymeniť za telocvičnu a deň strávili športom a v spoločnosti priateľov a nových kamarátov. Vďaka patrí i rodičom trénerom, ktorí tak ako po celý rok, neúnavne s deťmi trávia voľné chvíle v telocvičniach, v športových halách a venujú sa rozvoju ich športových dovedností. Ocenení boli všetci, každý hráč získal drobný balíček. V balíčkoch boli okrem drobných sladkostí i vitamíny Rakytníček od firmy Terézia company s.r.o.. 

Turnaj sa nám darí zorganizovať i pomocou našich sponzorov, ktorí prispievajú vecnými cenami resp. finančou pomocou:  

Obec Moravský Svätý Ján (www.moravskysvatyjan.sk)

TEREZIA COMPANY s.r.o. (www.terezia.sk)

Sport Lovers, s.r.o. (www.pingpongshop.sk) - Ľubomír Pištej

INAT s.r.o. (www.inat.sk)

DESTRA PIZZA - Tomáš Gajdošík (www.destrapizza.sk)

Pocheraje - Zuzana Albertini (www.pocheraje.sk)

AB BANY s.r.o. (www.supermonterky.sk)

DAJAMA Books - vydavateľstvo Bratislava (www.dajamabooks.sk)

Chovateľské a rybárske potreby Moravský Svätý Ján 352 (Mivex s.r.o., Mgr. Michal Samek)

Medicinálna pedikura - Eva Vrbjarová, Moravský Svätý Ján

Potraviny PHP centrum - Juraj Holenka 

SNOP Automotive Malacky, a.s. 

Lesy SR štátny podnik Smolenice 

Trofeje pre víťazov z Victory sport s.r.o. (www.victorysport.sk)

Kvetinárstvo u Evy Gajary

TV JOJ Bratislava

Obchod s rozličným tovarom - Vladimír Folba

DELTECH a.s. Bratislava

Anna Kunšteková s rodinou (navarila nám výbornú tradičnú Držkovú polievku)

rodičia našich hráčov a hráčok a členovia ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján,

všetkým patrí vďaka za pomoc a spoluprácu.

 

Výsledky turnaja:

Turnaja sa zúčastnilo 43 hráčov a hráčok v 6 súťažných kategóriách.

Najmladšie žiačky hrali s najmladšími žiakmi a boli vyhodnotené samostatne. O ich poradí rozhodovalo celkové poradie v kategórii najmladšie žiactvo.

Celkové výsledky turnaja

Najmladšie žiactvo

Mladšie žiačky

Mladší žiaci

Staršie žiačky

Dorastenci

Všetkým ďakujeme za účasť, sponzorom ďakujeme za dary, našim manželkám, priateľkám, mamičkám ďakujme za pomoc v bufete a organizovaní turnaja (Marta Š., Marta K., Edita, Janka Kl., Janka Ko., Eva, Katka, Júlia), našim hráčom za pomoc pri organizovaní turnaja (Peter, Veronika, Erika, Samuel, Štefan) a ostatním za pomoc pri príprave a upratovaní telocviční. Fotografie z turnaja pre nás nafotil Peter Nemček z Kútov, ktorému tiež ďakujeme za pomoc a možnosť uverejniť jeho fotky. 

FOTOGALÉRIA: 

Napíšte nám