6. marec 2016

Darujte nášmu klubu 2 percentá z daní

Máme možnosť darovať 2% resp. 3% zo zaplatenej dane z príjmov fyzických a právnických osôb nášmu Športovému klubu ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján. 


Nebojte sa 2% platiť nebudete Vy, ale daňový úrad z Vašich už uhradených daní. Čiže Vám stačí vyplniť priložené tlačivo (Tlačivo na 2%), priložiť od zamestnávateľa POTVRDENIE O ZAPLATENÍ DANE Z PRÍJMOV ZO ZÁVISLEJ ČINNOSTI a zaslať na daňový úrad v mieste Vášho bydliska tzn. Moravský Svätý Ján, Sekule, Borský Sv. Jur (nezáleží na tom, že pracujete v BA alebo inde) do Senice. 


Tí, ktorí budú podávať daňové priznanie samostatne uvedú údaje z tlačiva priamo v daňovom priznaní. 


Dôležité termíny:


15.2.2016 posledný termín pre zamestnancov, aby požiadali zamestnávateľov o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň z príjmov fyzických osôb


31.3.2016 posledný termín na podanie daňového priznania pre fyzické osoby, ktoré si podávajú daňové priznanie – v rámci DP sa poukazujú aj 2% z dane (3% v prípade dobrovoľníkov).30.4.2015 – posledný termín pre zamestnancov na podanie Vyhlásenia o poukázaní 2% z dane (spolu s Potvrdením o zaplatení dane)


Prosím všetkých, ktorí môžu poslať 2% na náš klub, aby zaslali potrebné doklady na daňový úrad v mieste bydliska, prípadne prineste osobne Janka Kráľa 129, Moravský Svätý Ján (0905 710 4000905 710 400). Najneskorší termín je 25.4.2016 (tak aby sme to stihli doručiť do 30.4.2015). 


Prečo práve náš klub? 


Pretože pracujeme s deťmi, mládežou. Robíme stolný tenis pre všetkých nie len pre určitých ľudí. Každý má u nás otvorené dvere a čo je najdôležitejšie robíme to lebo nás to baví a robíme to pre Vás. Preto Vás prosíme o Vašu pomoc a Vaše príspevky.


Z minuloročného príspevku sme zabezpečili nové dresy pre všetkých hráčov a hráčok celkovo bolo kúpených 56 dresov v celkovej sume 1355,60€ (dresy+potlač). 


Z peňazí by sme zabezpečili nové vybavenie  (počítadlá, sieťky, tréningové stoly a pod), ktoré máme od začiatku teda už takmer 9 rokov. Neustále vymieňame prasknuté alebo zlomené bočné držiaky na sieťky ako i plátame rozpárané sieťky. Samozrejme investujeme i do nákupu tréningových pomôcok, tak aby sme zvýšili kvalitu tréningov (nové loptičky a pod.).


PROSÍM VÁS SKÚSTE OSLOVIŤ I VAŠICH KOLEGOV, ZNÁMYCH A RODINU. VÔBEC NEZÁLEŽÍ NA TOM ČI PRISPEJE 3€ ALEBO 5€, LEBO KAŽDÉ EURO SA RÁTA. 


VOPRED VŠETKÝM ĎAKUJEME ZA POUKÁZANIE 2% Z VAŠICH DANÍ.
Tlačivo "Vyhlásenie o poukázanie 2% z daní" na stiahnutie

Napíšte nám